• Geografická olympiáda

• Tento rok sa zúčastnilo Geografickej olympiády 42 žiakov. Úspešní:
              6. ročník: 1. Dušan Macháček 6.B; 2. Lucia Kubíková 6.C; 3.Samuel Brandis 6.C
              7. ročník: 1. Jakub Smolucha 7.A; 2. Minh Duc Le Viet 7.B; 3. Daniel Hojdan 7.B
              8. ročník: 1. Eliška Franková 8.A; 2. Simona Ivančinová 8.B; 3. Sofia Sadvárová 8.A
              9. ročník: 1. Magdaléna Gabániová 9.A; 2. Kamil Mikulišin 9.A; 3. Matej Holeva 9.A

• Dejepisná olympiáda, školské kolo, 6.12.2019

• kategória 9.roč.: 1.m.- Pešák S.
                                            2.m.- Ivanecký J.
              kategória 8.roč.: 1.m- Holická A.
                                            2.m.- Demečková D.
                                            3.m.- Kubík R.
              kategória 7.roč.: 1.m.- Košarko R. + Smolucha J.
                                            2.m.- Kukuruďová P.
                                            3.m.- Škultétyová M.

• Vianočná burza

• Ako každý rok, ŠKD pre Vás zorganizoval  v dňoch 16. - 19. 12. vianočnú burzu. Vďaka deťom a ich rodičom máme čo predávať celé tri dni. Tak teda VITAJTE!

• Školské majstrovstvá Slovenska vo vybíjanej

• V dňoch 10.12. - 12.12. 2019 sa naši štvrtáci zúčastnili školských majstrovstiev Slovenska vo vybíjanej v Topoľčanoch. V silnej konkurencii obsadili 8. miesto. Našu školu reprezentovali: Jana Belejová, Michaela Tomčovčíková, Tomáš Josay, Branislav Čabala zo IV.A, Tamara Riesová, Daniel Remeta, Matúš Tupý  zo IV.B, Kornélia Bajzecerová, Sára Amoros, Sheila Zlacká, Lukáš Horváth, Jakub Franko zo IV.C. Ďakujeme

• Úspešný školský časopis K30

• Dnes sa konalo v priestoroch Centra voľného času na Popradskej ulici vyhodnotenie súťaže školských časopisov pod názvom Sklenený Centruško. Náš časopis sa spomedzi šestnástich prihlásených umiestnil na 2. mieste. Mimochodom máte už nové číslo, ešte stále je v predaji, ale zásoby sa míňajú. Poponáhľajte sa a uchmatnite si najnovšie vydanie zamerané na technológie budúcnosti.

• Mestská strelecká liga II. kolo

• Dňa 11.12.2019 sa konalo 2.kolo Mestskej streleckej ligy zo vzduchovky. V kategórii starších žiačok na 2.mieste skončila žiačka 8. ročníka Tímea Plichtová. V kategórii mladších žiačok na 1.mieste skončila žiačka 7. ročníka Veronika Vageľová.V najmladšej kategórii žiakov a žiačok na 3. mieste skončila žiačka 5. ročníka Katarína Orinčáková.

• REVOLUTION TRAIN - Protidrogový vlak

• 23. októbra 2019 žiaci 7.A triedy navštívili interaktívnu mobilnú prednášku o škodlivosti a fatálnych následkoch užívania drog sprostredkovanú filmami a zážitkovými ukážkami v Striebornom vlaku Revolution Train.

• Vybíjaná najmladších žiačok a žiakov ZŠ

• V štvrtok 24.10.2019 sa naši štvrtáci zúčastnili okresného kola vo vybíjanej a obsadili krásne 1. miesto. Víťazná zostava v zložení Franko, Horváth, Bajzecerová, Zlacká zo 4.C Josay, Čabala, Belejová, Tomčovčíková zo 4.A a Remeta, Tupý, Riesová, Vongrejová zo 4.B postupujú do krajského kola. Blahoželáme a držíme palce!

• Mestská strelecká liga 1. kolo

• Dňa 23.10.2019 sa konalo 1.kolo Mestskej streleckej ligy zo vzduchovky. V kategórii starších žiačok na 1.mieste skončila žiačka 8. ročníka Tímea Plichtová. V kategórii mladších žiačok na 1.mieste skončila žiačka 7. ročníka Veronika Vageľová.V najmladšej kategórii žiakov a žiačok na 3. mieste skončila žiačka 5. ročníka Katarína Orinčáková.