• Ste pripravení na rok plný dobrodružstiev?

• Už v pondelok odštartujeme o 8.00 hod. v átriu školský rok 2024/2025, ktorý bude plný zážitkov, získavania vedomostí a nadväzovania nových priateľstiev. Počas prázdnin sme maľovali triedy, upravovali okolie školy, vynovili tabule, do najteplejších tried namontovali vonkajšie žalúzie, opravili sme poškodené žalúzie v triedach, vylepšili čitateľské kútiky, pripravili akvárium, ktoré čaká na rybičky...  Okrem toho sa môžete tešiť na vašich učiteľov, novú víziu školy, na všetky zábavné hodiny, exkurzie, výlety, prednášky, športové výcviky, školské súťaže a podujatia a na všetko, čo robí našu školu takou výnimočnou. Tak čo, tešíte sa?

Zároveň ďakujeme celému tímu pedagogických i nepedagogických zamestnancov, ktorí sa počas leta s láskou a zanietením venovali spomínaným prípravám.