• Aktualizácia 11. 9. 2024

• Pekný deň, milí pedagógovia, milí rodičia,

Dovoľte mi opäť Vás osloviť s ponukou webinára: AKO SI UŽIŤ RODIČOVSTVO AJ BEZ VYHORENIA, ktorý sa uskutoční 1. októbra 2024 od 20.00 do 21:30 a je zameraný na jednu z najčastejších výziev, ktorej rodičia čelia.

Druhým najčastejším momentom, kedy matka vyhorí je návrat do pracovného života.

Mnohé matky sa po návrate z materskej ocitnú v situácii, kedy musia balansovať medzi náročnými pracovnými úlohami a starostlivosťou o rodinu. Práve toto obdobie často vedie k preťaženiu a vzniku syndrómu vyhorenia.

Cieľom môjho webinára je pomôcť rodičom rozpoznať prvé príznaky vyhorenia a naučiť ich praktické kroky, ako mu predísť.

Verím, že táto téma je mimoriadne aktuálna a môže byť cenným prínosom pre rodičov, pedagógov a zamestnancov Vašej inštitúcie.

Obsah webinára:

• Čo je vyhorenie?

• Aké sú jeho príznaky?

• Kto má zvýšené predpoklady?

• Čo majú spoločné črty vyhorených rodičov?

• Ako vyzerajú prvé kroky kľúčové pre liečbu?

• Aké sú najefektívnejšie stratégie prevencie a liečby?

• Ako vyzerajú praktické preventívne techniky na každý deň?

Často sa stretávam s tým, že klienti ani nevedia či sú vyhorení. Preto som vytvorila jednoduchý dotazník, pomocou ktorého rodičia za pár minút zistia či sa ich vyhorenie týka.
        Dotazník je dostupný na tomto linku: https://www.lenkasiklienkova.com/kvizvyhorenia

Podporte prevenciu a liečbu vyhorenia. Dajte rodičom vašich detí vo vašej škole možnosť zúčastniť sa.
        Zdieľajte s nimi priložený dokument (nižšie) elektronicky alebo v tlačenej podobe v priestoroch školy. Vďaka QR kódu sa vedia jednoducho prihlásiť. Prípadne zdieľajte s rodičmi link na prihlásenie priamo cez web:
        https://www.lenkasiklienkova.com/mamabezvyhorenia prostredníctvom edupage.
        Urobia tak za pár sekúnd rozhodnutie, ktoré im pomôže vyhnúť sa dlhej ceste von z prípadného vyhorenia.

Teším sa na vašu účasť!

S úctou

Lenka Siklienková

Som koučka a mentorka pre mamy 🧡
        Pomôžem ti prejsť cestou od vyčerpania k spokojnosti, krok za krokom, aby si našla harmóniu a radosť vo svojom živote.

Spojte sa s mnou

Lenkasiklienkova.com

• Pekný deň, milí pedagógovia, milí rodičia,

Výsledky výskumov sú alarmujúce

Až 2 z 3 mamičiek a 1 z 2 otcov prechádzajú fázami VYHORENIA V RODIČOVSTVE.

V dnešnej dobe čoraz viac rodičov čelí vyhoreniu, ktoré môže mať vážne dôsledky na ich celkové zdravie, spokojnosť, pohodu celej rodiny a v neposlednom rade vzťahy s deťmi.

Ako však vedia, že sa  vyhorenie týka aj ich? A čo môžu urobiť, aby sa vyhoreniu vyhli?

Pozývame vás na BEZPLATNÝ online webinár, ktorý sa uskutoční 1. októbra 2024 od 20.00 do 21:30.

Na webinári “AKO SI UŽIŤ RODIČOVSTVO AJ BEZ VYHORENIA” sa budem venovať praticky a zo života témam, ktoré sú kľúčové pre pochopenie a prevenciu vyhorenia. Rodičia sa dozvedia:

Čo je vyhorenie?

Aké sú jeho príznaky?

Kto má zvýšené predpoklady?

Čo majú spoločné črty vyhorených rodičov?

Ako vyzerajú prvé kroky kľúčové pre liečbu?

Aké sú najefektívnejšie stratégie prevencie a liečby?

Ako vyzerajú praktické preventívne techniky na každý deň?

Nezmeškajte príležitosť získať cenné informácie a nástroje, ktoré pomôžu každému rodičovi udržať si pohodu v rodičovskej roli a ochrániť seba aj svoju rodinu.

https://www.lenkasiklienkova.com/webinar-registration prostredníctvom edupage.

Teším sa na vašu účasť!