• 18. 4. 2024 - pripravujeme pre ôsmakov besedu Ako si správne vybrať povolanie. O týždeň bude možnosť diskusie a testovania. Obe aktivity budú v rámci vyučovania. Podrobnejšie informácie Vám poskytnú triedni učitelia.

• Vážení rodičia,

prihlášky na stredné školy je už možné zadávať cez EduPage.

V prípade potreby môžete využiť pomoc: Ako sa prihlásiť na strednú školu cez EduPage?

• Vážení rodičia, milí žiaci,

dávame do pozornosti link, na ktorom môžete získať informácie o stredných školách na jednom mieste:

a o potrebách trhu práce - prognózy, ktoré Vám môžu pomôcť vybrať SŠ s odbormi, ktoré budú na trhu práce v blízkej budúcnosti najviac žiadané:

Trendy práce (trendyprace.sk)

• História

13. 11. 2023 - pripravujeme pre deviatakov aktivitu preventívneho poradenstva o potrebách trhu práce, ktorú zrealizuje Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Košiciach. Uskutoční sa na našej škole v rámci vyučovania na druhej (9.A) a tretej (9. B) hodine.

23. 10. 2023 Aktivita o potrebách trhu práce bola zrušená z dôvodu dištančnej výučby žiakov. O ďalšom postupe Vás budeme včas informovať. Ďakujeme za pochopenie.