Úspechy a ocenenia
Srdečne ďakujem všetkým, ktorí reprezentujú našu školu
2023/2024
Krajské kolo
Jana Belejová
- 1. miesto mladšie žiačky
- Memoriál „Zdenka Kopeckého“ v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Oliver Gajdoš
- 2. miesto starší žiaci
- Memoriál „Zdenka Kopeckého“ v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Lenka Uhrinová
- 2. miesto staršie žiačky
- Memoriál „Zdenka Kopeckého“ v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Okresné kolo
Simona Červinková, 3.B
- I.kategória
- Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2023/2024
Andrea Karla Šebeková, 5.B
- II.kategória
- Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2023/2024
Richard Andrejco
- 8.-9. miesto v kategórii P6
- Pytagoriáda P6 - P7 - P8 · Okresné kolo · 2023/2024
Oliver Fabián
- 11.-13. miesto v kategórii P6
- Pytagoriáda P6 - P7 - P8 · Okresné kolo · 2023/2024
Alex Oprenčák
- 3. miesto v kategórii P8
- Pytagoriáda P6 - P7 - P8 · Okresné kolo · 2023/2024
Oliver Gajdoš
- 9. miesto v kategórii P8
- Pytagoriáda P6 - P7 - P8 · Okresné kolo · 2023/2024
Sandra Foľtová
- 1.-2. miesto v kategórii P3
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Gabriel Jesenský
- 3. miesto v kategórii P3
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Rastislav Viazanko
- 6.-7. miesto v kategórii P3
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Šimon Harbulyák, 4.A
- 2. miesto v kategórii P4
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Teodor Počátko, 4.B
- 3. miesto v kategórii P4
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Veronika Hrežová, 4.A
- 13.-14. miesto v kategórii P4
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Tomáš Mako
- 1. miesto v kategórii P5
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Mykhailo Zemliakov
- 2. miesto v kategórii P5
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Timotej František Strömpl
- 4. miesto v kategórii P5
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Martin Záremba
- 7. miesto v kategórii P5
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Adam Tóth
- 9.-10. miesto v kategórii P5
- Pytagoriáda P3 - P4 - P5 · Okresné kolo · 2023/2024
Filter