• Deň šialených účesov

Keďže tohtoročný 1. apríl bol Veľkonočný pondelok a neboli sme v škole, pripravili sme pre Vás prekvapenie na dnešný deň. Zadanie znelo jednoducho: prísť s tým najbláznivejším účesom a zažiť tak kopec zábavy a radosti. Nielen žiaci, ale aj učitelia preukázali veľkú dávku fantázie i kreativity a dnešok sa v našej K30 niesol v znamení rôznorodých vlasových kreácií v tých najpestrejších farbách.

• McDonald Cup 2024

Aj v tomto školskom roku sa naši žiaci zúčastnili futbalového turnaja McDonald Cup. V konkurencii siedmich družstiev sme sa umiestnili na piatom mieste. Škoda! Cieľ postúpiť medzi najlepšie štyri tímy a zahrať si o medaily, nám tesne unikol, po výsledkoch 2:3 (ZŠ Janigova), 3:2 (ZŠ Drábová), 2:3 (ZŠ Mladežnícka) a v zápase o 5. miesto 8:0 (ZŠ Postupimská). Nastúpili sme však s vekovo najmladším výberom, čo je prísľubom pre ďalší ročník.

• Mraveniská v 2.C

Vitajte v našom mravenisku!

Naši malí vedci tvorili a skúmali tieto malé zázraky prírody so zápalom a nadšením. Pozrite sa, ako sa rozvíjajú ich znalosti o komplexnom svete mravcov a ich fascinujúcich spoločenských štruktúrach. Naše mraveniská sú živým dôkazom žiackej kreativity a objavovania v predmete prvouka.

• Jedáleň
        • Naše siete