• Mestská strelecká liga III.kolo

• Dňa 26.02.2020 sa konalo 3.kolo Mestskej streleckej ligy zo vzduchovky. V kategórii starších žiačok na 2.mieste skončila žiačka 8. ročníka Tímea Plichtová. V kategórii mladších žiačok a žiakov na 1.mieste skončili žiačka 7.ročníka Veronika Vageľová a Tomáš Babinec zo 6.ročníka.V najmladšej kategórii žiakov a žiačok na 3. mieste skončila žiačka 5. ročníka Katarína Orinčáková.

• Hviezdoslavov Kubín - poznáme víťazov školského kola na 1. stupni

• Poézia                                                        Próza

1. Sára Vargovčáková 4. B                        1. Terézia Vongrejová  4. B

2. Matúš Tupý 4. B                                     2. Lilian Štarková         3. B

3. Oliver Vaľovský 2. C                               3. Patricia Tomčiová    3. C

• Krajské kolo Šalianky Maťko

• Dňa 25.2.2020 sa v Átrium klube Zuzkin park uskutočnilo KRAJSKÉ KOLO Šaliansky Maťko. Našu školu úspešne reprezentovala Sára Vargovčáková (4.B), ktorá sa umiestnila v II. kategórii na krásnom 3. mieste. Srdečne blahoželáme a tešíme sa z úspechu. Držíme palce aj v ďalších súťažiach.

• Krajské kolo v streľbe zo vzduchovky

• Naši žiaci sa zúčastnili v Rožňave dňa 14.02.2020 Krajského kola v streľbe zo vzduchovky. Na 2. a 3.mieste v kategórii starších žiačok sa umiestnili Tímea Plichtová a Simona Ivančinová z 8.ročníka. V kategórii starších žiakov sa taktiež na 2.mieste umiestnil žiak 9.ročníka Otakar Jirsák. Vyššie uvedení žiaci v súťaži družstiev skončili na 1.mieste,čím si zabezpečili postup na majstrovstvá Slovenska. V kategórii mladších žiačok a žiakov Veronika Vageľová zo 7.ročníka a Tomáš Babinec zo 6.ročníka obsadili 3.miesto. V skupine družstiev spolu so žiačkou 7.ročníka Petrou Pristášovou obsadili krásne 1.miesto a taktiež si zaručili postup na majstrovstvá Slovenska, ktoré sa bude konať začiatkom apríla v mestečku Modrý Kameň.

• Krajské kolo Technickej olympiády

• Dňa 5.02.2020 sa konalo v Košiciach Krajské kolo Technickej olympiády. V kategórii "A" na peknom 4.mieste skončili žiaci 8.ročníka Martin Ďurinda a Marko Štefanovič. V kategórii "B" na krásnom 1.mieste skončil žiak 7.ročníka Jakub Smolucha. Víťazovi gratuľujeme.

• Krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku

• 11. 2. 2020 sa konalo na pôde Gymnázia Šrobárova krajské kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Filip Findorák zo 7. A triedy získal skvelé 3. miesto spomedzi jedenástich účastníkov kategórie 1 C. Filipovi patrí vďaka za úspešnú reprezentáciu školy a taktiež srdečná gratulácia!

• Naša žiačka Magdalénka Kušnírová spolu s tvorcami školského časopisu zviditeľnili našu školu na prvej ručne maľovanej cyklomape Košíc a okolia.