Úspechy a ocenenia
Srdečne ďakujem všetkým, ktorí reprezentujú našu školu
2023/2024
Krajské kolo
Oliver Gajdoš
- 1. miesto starší žiaci
- Krajská liga 3.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Jana Belejová
- 2. miesto starší žiaci
- Krajská liga 3.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Lenka Uhrinová
- 4. miesto starší žiaci
- Krajská liga 3.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Ján Židov
- 1. miesto mladší žiaci
- Krajská liga 3.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Sofia Orosová
- 3. miesto mladší žiaci
- Krajská liga 3.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Lenka Uhrinová
- 1. miesto staršie žiačky
- Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Jana Belejová
- 2. miesto staršie žiačky
- Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Sofia Orosová
- 1. miesto mladšie žiačky
- Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Oliver Gajdoš, Lenka Uhrinová, Jana Belejová
- 2. miesto starší žiaci - družstvá
- Majstrovstvá kraja v streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Martin Maňkoš
- 7. miesto
- Olympiáda v nemeckom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
Oliver Gajdoš
- 1. miesto starší žiaci
- Krajská liga 2.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Jana Belejová
- 2. miesto starší žiaci
- Krajská liga 2.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Oliver Packo
- 3. miesto starší žiaci
- Krajská liga 2.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Ján Židov
- 1. miesto mladší žiaci
- Krajská liga 2.kolo v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Alex Oprenčák
- 5. miesto
- Olympiáda v anglickom jazyku · Krajské kolo · 2023/2024
Šimon Smorada
- 2. miesto
- Technická olympiáda Kategória "B" · Krajské kolo · 2023/2024
Jana Belejová
- 2. miesto
- Krajské kolo v športovej streľbe zo vzduchovky 1.kolo · Krajské kolo · 2023/2024
Tibor Paulovič
- 4. miesto
- Krajské kolo v športovej streľbe zo vzduchovky 1.kolo · Krajské kolo · 2023/2024
Oliver Gajdoš
- 5. miesto
- Krajské kolo v športovej streľbe zo vzduchovky 1.kolo · Krajské kolo · 2023/2024
Tibor Paulovič
- 1. miesto mladší žiaci
- Memoriál „Zdenka Kopeckého“ v športovej streľbe zo vzduchovky · Krajské kolo · 2023/2024
Filter