• Prírodoveda 4.A v ZOO

• Odborníci opatrenia uvoľnili,

návštevu do ZOO umožnili.

Dobré vzťahy rodinky utužili

a 4.A sa už v tejto chvíli

teší, že čoskoro brány školy

do prázdnin ešte otvorili.

Zvierat sa dosýta nabažili,

v prírode voľný čas prežili

• Komiksy od 4.A

• Kreslím, maľujem,  🎨

do bublín vpisujem  💦

textík krátky, veselý, 📃

ľudí na webe zabavím. 😂😀🤣😁😄

• Športujeme aj počas koronavírusu

• Triedy VII.A a VII.B sa taktiež zapojili do projektu pod názvom „Športujeme aj počas koronavírusu“.  Tak isto ako prvá skupina, ktorá už absolvovala trať cykloturistiky k Hornému  Bankovu, ani oni sa nedali zahanbiť a zvládli túto trasu.  Cestou späť sme si oddýchli u p. učiteľa na jeho záhradke, kde sme si zasúťažili v lukostreľbe na terč. Počasie nám prialo a samotným bonusom športovania bolo opekanie pri ohníku a vzájomná konverzácia medzi nami.

• Deň matiek v 2.B

•  Deň matiek bol čas, keď žiaci z 2.B povedali svojím mamám ako ich majú radi, čo pre nich znamenajú a vyjadrili im svoju vďačnosť za to, čo pre nich mamky urobili.

• Deň matiek v 4.A

• Lenka Uhrinová:

PRE MAMKU

Kvietočky farebné 🌺🌻🌼🌷🌹

a červené srdiečko, 🧡

dám Ti, mamka, preto, 👩‍

že si moje slniečko. 🌞

• Športujeme aj počas koronavírusu

• Ani my žiaci VI.C nezaháľame počas karantény a okrem domáceho učenia sme sa zapojili do projektu školy pod názvom „Športujeme aj počas koronavírusu“. My učitelia TSV sme oslovili túto triedu a zisťovali, kto má záujem z nich si s nami zašportovať. Akým spôsobom? No predsa cykloturistikou. Pre prihlásených žiakov sme pripravili program, ktorý pozostával z cykloturistiky, zo začiatkom od našej školy s cieľovou stanicou Horný Bankov a späť. Cestou späť sme si oddýchli u p. učiteľa na jeho záhradke, kde sme okrem samotného oddychu ďalej športovali hraním petanque, bedmintonu a lukostreľby na terč. Počasie nám prialo a samotným bonusom športovania bolo opekanie pri ohníku a vzájomná konverzácia medzi nami.

• 3D ZOO v 4.A

• 3D model zvieraťa,

oči všetkých priláka.

Miesiť, strihať, lepiť, variť, skladať,

nebudeme doma zaháľať.

ZOO sme si vyrobili,

web novinky K30 ozdobili.